Jesteśmy kapelą rock’ową ( z Dąbrowy Górniczej ) grającą już od 6 lat, jednak w obecnym składzie dopiero od 2 lat. W 2018 roku pojawił się nasz oficjalny singiel, oraz pierwszy nagrany przez profesjonalne studio teledysk Living City  

12 Lipca 2019 miała premierę płyta EP  beginning of the story.

Zagraliśmy w finale Rockowiska 2019, jesteśmy także finalistą Przeglądu Kapel Rockowych. UEK  ( największej  imprezy Rockowej  w Krakowie dla młodych kapel) oraz zwycięzcom Konkursu Kapel Rockowych Motorockowisko 2019. 

Uczestniczyliśmy w półfinale ANTYFEST 2019 Antyradia.

Nie wzorujemy się! W naszych utworach można usłyszeć mieszankę różnych gatunków rock’a ocierając się o metal. Szukamy brzmień oddających emocje które towarzyszą nam w przebijaniu się przez codzienność nieustannie zaskakującą nowymi wyzwaniami. W świecie plastiku i wirtualnych osobowości chcemy być prawdziwi, mimo że właśnie to jest najtrudniejsze.

Nasze teksty pozwalają się nam emocjonalnie wyflaczyć, a granie dla innych daje większego kopa niż  wóda, dopalacze czy dragi.

Wykorzystujemy odrębność naszych charakterów, aby każdy z nas wnosił swoją energię do granej muzyki i tekstów niejednokrotnie o naszych osobistych przeżyciach. Muzyka to nasz sposób na bycie z ludźmi, na szukanie relacji a nie izolacji.

Śpiewamy także po angielsku bo problemy których dotykamy nie mają granic !